Gizlilik Sözleşmesi

KİŞİSEL VEREİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

İşbu sözleşmenin konusu ALICI’nın SATICI’ya ait (unimarmarket.com) internet sitesinden elektronik ortamda siparişini (e ticaret) yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümlerini gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerin saptanmasıdır.

Ünimarmarket (ÖZ-KA SAN.VE TİC. CO.LTD.) müşterilerimizin başta temel hak ve özgürlükleri korumak olmak üzere özel hayatlarına ilişkin gizliliğin korunması öncelikli prensiplerimiz arasında yer almakta olup;Kişisel Verilerin Korunması hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.Ünimarmarket tarafından hayata geçirilen sitemizde kişisel verileriniz (isim,soy isim,cep telefon numarası,email adresi,doğum tarihi,şehir,adres bilgisi,alışveriş bilgisi,ulaşılabilecek lokasyon bilgisi )şirketimiz tarafından Kanun’a uygun şekilde uygun olarak saklanmaktadır.

Kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz,kredi kartı bilgileri sadace tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilecek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda alıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.